VODNÁŘ (20.1.-17.2.)

14. února 2006 v 7:06 | Cosmopolitan
Dočkáte se nových dobyvatelů, výbušných cest a sexy úletů.

Narodila jste se ve znamení Kozoroha, takže jste předurčená k úspěchu. Jdete si za svým klidně a vytrvale, jste neuvěřitelně výkonná, a proto nesnášíte lenochy. Přátele si hledáte hlavně mezi stejně cílevědomými lidmi, jako jste vy sama, a starší muži vás přitahují víc než zajíčci.
hl
Rok 2005: Hodíte se do pohody. Občas kolem sebe dost kopete, jen aby si vás někdo náhodou neosedlal. Začátkem roku ale budete mnohem smířlivější a přizpůsobivější než obvykle. Až vám partner začne něco vyčítat, podíváte se na situaci jeho očima a nejspíš vám dojde, že má také svůj díl pravdy. Uvědomíte si, že občas je lepší uzavřít příměří než za každou cenu bojovat. Koncem roku budou vaše vztahy tak harmonické, že se málem rozplynete blahem. A on s vámi.

Jste svobodná? Na jaře budete chtít otestovat pár nových erotických postupů. Občas ale předejte otěže partnerovi, aby si nepřipadal jako váš pokusný králík. Léto proflirtujete s hezkými chlapy, se kterými to nebudete myslet ani trochu vážně. Na podzim se ohřejete v náručí galantního romantika. Zjistíte, že něžné milování vás dokáže uspokojit víc než divoké úlety.

Jste zadaná? Čeká vás spousta překvápek - jedno příjemnější než druhé. V létě na poslední chvíli padne víkendová akce, do které byste s partnerem nacpali spoustu peněz a času, místo toho si užijete jinak. Koncem roku dostanete od svého drahého dárek, ačkoli nemáte narozeniny ani výročí. Dost možná to bude prstýnek!

Tajné tipy na celý rok
ANO v roce 2005: Zbožňujete všechny němé tváře od těžkopádného hrocha až po kousavého mravence. Zkuste pro ně proto něco udělat. Ujměte se třeba zatoulaného kotěte anebo před Vánocemi nakupte plnou tašku zvířecí potravy a udělejte Ježíška psům v útulku.

NE v roce 2005: Baví vás šokovat, jenže když si pořídíte příliš odvážné tetování, piercing nebo rebelský účes, přestane vás brát vážně člověk, na kterém vám dost záleží. Letos se proto raději těmto zběsilým, spontánním úletům oddávejte pouze ve dvou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama