RYBY (18.2.-20.3.)

14. února 2006 v 7:08 | Cosmopolitan
Těšte se, že si užijete hodně sexu a možná potkáte toho pravého.

Jste přizpůsobivá Ryba, takže dobře vyjdete skoro s každým. Skvěle vám sedne role drsňačky i elegantní ženy a bez problémů zapadnete do jakékoli party. Jste hodně vnímavá, zrcadlíte nálady druhých a dojímáte se nad jejich problémy. Jako skvělá diplomatka často děláte prostředníka rozhádaným kamarádkám nebo kolegyním. A protože nejste ani pruderní a ráda se bavíte o sexu, kamarádky se vám rády svěřují.
hl
Rok 2005: Seberete odvahu. Už jste se nechala využívat příliš dlouho! Ať vám životní energii odsává neschopný šéf, nebo líný partner, začněte se bránit. Na jaře pošlete svého ničitele k čertu. Obrovsky se vám uleví! V červenci a v srpnu budete ještě vzpurnější a prosadíte svůj názor proti vůli celé rodiny. A nebudete litovat.

Jste svobodná? Budete se na svět dívat skrz tak růžové brýle, že vám každý nápadník bude připadat jako nejúžasnější chlap na světě. Na jaře si pusťte do bytu jen muže, kterého jste si předem dobře proklepla u společných známých! V létě si užijete hodně sexu, ale po lásce ani stopy. Zahoříte až v zimě - jenže pro nepravého muže. Nedovolte, aby vám zlomil srdce!

Jste zadaná? Je dost možné, že váš vztah udělá krok dopředu. Jestliže váš drahý nezačne sám mluvit o společném bydlení nebo svatbě, pozvěte ho v létě na večeři a sama nakousněte téma "společná budoucnost". V září totiž budete mít v hlavě sex, sex, sex a rozhovor s velkým R budete muset odložit. Nejpozději do konce roku se ale rozhodněte, jestli chodíte s tím pravým.

Tajné tipy na celý rok
ANO v roce 2005: Dost dlouho jste seděla doma na zadku a klidu máte plné zuby. Oblečte si krátké tričko, tvář poprašte třpytkami a pořádně procvičte břišní svaly na tanečním parketu. Pár probdělých nocí a tmavé kruhy pod očima vám rozhodně neuškodí.

NE v roce 2005: Pokud vám šéf nespravedlivě vynadá, neměla byste o sobě začít pochybovat. Jasně, slyšíte spíš na pochvalu než na kritiku, jenže život je pes a nikdo se občas nevyhne konfliktu. Chovejte se sebejistě a brzy se tak začnete skutečně i cítit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama