KOZOROH (21.12.-19.1.)

14. února 2006 v 7:05 | Coslopolitan

Dejte na svou přirozenou intuici, v tomto roce se vám to totiž vyplatí.

Narodila jste se ve znamení Kozoroha, takže jste předurčená k úspěchu. Jdete si za svým klidně a vytrvale, jste neuvěřitelně výkonná, a proto nesnášíte lenochy. Přátele si hledáte hlavně mezi stejně cílevědomými lidmi, jako jste vy sama, a starší muži vás přitahují víc než zajíčci.
hl

Rok 2005: Velká šance. Začnete poslouchat spíš srdce než mozek. Na jaře v náhlém popudu utečete z práce dřív a vyrazíte s kamarády na výlet. Stejně spontánně se zachováte i v létě. Pokud na poslední chvíli přijmete pozvání na večírek anebo dáte své telefonní číslo muži, který vás oslovil na ulici, nebudete litovat. Váš největší úspěch roku 2005 se zrodí z impulzivního rozhodnutí!

Jste svobodná? Zatoužíte po galantním ochránci. Na jaře se vám přání splní - potkáte něžného romantika, který vám bude kupovat obrovské kytice gerber a dlouze vám masírovat chodidla. V létě na scénu vpadne bývalý, který vám už jednou rozmetal život na cucky. Proberte se - nezaslouží si vás! Jestliže s ním budete ztrácet čas, propásnete obrovskou milostnou šanci, která na vás čeká na podzim.

Jste zadaná? Na partnerovi vám začne vadit úplně všechno. Když ho ale budete peskovat, nepomůžete tím sobě, jemu ani vztahu. Místo abyste příteli nadávala do pitomců, zkuste ho nenápadně převychovat. Když přijde do postele oholený, pochvalte ho; pokud sám od sebe vynese odpadky, odměňte ho polibkem. Po dobrém s ním svedete víc než po zlém.

Tajné tipy na celý rok
ANO v roce 2005: Obvykle mluvíte stručně a věcně, ale když na pracovní poradě vložíte do svého projevu trochu vášně, přitáhnete šéfovu pozornost a zaděláte si na úspěch. Je samozřejmé, že tato skutečnost se odrazí i na vaší výplatní pásce.

NE v roce 2005: Občas si připadáte jako nejschopnější bytost pod sluncem. Sebevědomí je fajn věc, ale jestliže začnete povýšeně poučovat i velitele, koledujete si o vyhazov. Držte se trochu víc zpátky a vystupujte skromněji. Uvidíte, vaší kariéře to jen prospěje!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sylvie Sylvie | E-mail | 27. dubna 2006 v 19:27 | Reagovat

ahojki, prosím zakládám si svoje stránky, napiš mi jak dám na svoje stránky  NOVÝ KOMENTÁŘ   chtěla bych taky znát názor diváka na mou stránku, díky papa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama